Ogłoszenia parafialne III Niedziela Wielkanocna - 18 kwietnia 2021

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i rodziców.
2. W piątek Uroczystość Św. Wojciecha, głównego Patrona Polski. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
3. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
5. W związku z rozszerzającą się pandemią wojewoda przekazał burmistrzom i straży pożarnej jednorazowe maseczki, które zostały przekazane parafiom, można je otrzymać przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii.
6. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
7. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Włodzimierza Błaszczyka Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…