Wróć do listy

Ogłoszenia parafialne II Niedziela Zwykła - 19 stycznia 2020

1. Dzisiaj o godz. 11.00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców, a po Mszy św. spotkanie.
2. Jutro w poniedziałek przypada 2 rocznica Ingresu Pasterza Diecezji – Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym Pasterzu.

3. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan przeżywany pod hasłem: „Życzliwymi bądźmy”.
4. Msza św. tylko we Wtorek o godz. 15.00 w pozostałe dni wg tradycyjnego rozkładu.
5. We wtorek Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Pamiętajmy w tych dniach o modlitwie w ich intencji, prosząc dla żyjących o zdrowie i długie lata życia, a dla zmarłych o życie wieczne.
6. W sobotę 25 stycznia obchodzimy święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
8. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
10. Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy.
 
20 I poniedziałek – ul. Targowa od lasu.
21 I wtorek – ul. Mickiewicza, Słowackiego – jeden ksiądz; ul. Batorego – drugi ksiądz
 
Wizytujemy od Pon do Piątku od godz. 16.00 do 21.00.
 
Ofiary składane na kolędzie będą przeznaczone na dokończenie inwestycji rozpoczętych w minionym roku i zrobienie nowych drewnianych mebli do zakrystii. Już dziś składam serdeczne staropolskie Bóg zapłać. Dziękujemy za wspólną modlitwę i miłe spotkania w czasie wizyty duszpasterskiej
W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską, jeśli ktoś z różnych przyczyn nie mógł się spotkać z kapłanem na modlitwie można w zakrystii umówić dogodny termin.
 
11. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Pawła Walaszka, Rafała Wrzesińskiego, Antoniego Golaka i Mariana Włostowskiego. Wieczny odpoczynek…
12. Informuję, że 17 stycznia zmarł bp Stanisław Stefanek – bp Senior Diecezji Łomżyńskiej Msza św. pogrzebowa 23 stycznia czwartek o godz. 11.00 w katedrze Łomżyńskiej. Więcej informacji na stronach Diecezji Łomżyńskiej. Wieczny odpoczynek…