Ogłoszenia parafialne II Niedziela po Bożym Narodzeniu - 5 stycznia 2020

1. Dziś przeżywamy drugą niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Po Mszy św. o godz. 11.00 Nabożeństwo Adoracyjne.
2. Jutro poniedziałek 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Poświęcenie kredy i kadzidła na każdej Mszy Św. Taca na misje. Ofiary składane za kadzidło i kredę będą wyrazem naszej wdzięczności za pracę Panu Kościelnemu. Bóg zapłać.
3. Jutro po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla Adoratorów Krwi Chrystusa z ojcem Zdzisławem Szymczychą.
4. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Rafał Karol Powierza kaw z par św. Antoniego z Lucynowa i Anna Sadłowska panna z par tut.
5. Od 7 stycznia Msze św. w Pon. Czw. Pt i Sob. Odprawiane będą o godz. 8.30 natomiast Wt. i Śr. o godz. 15.00 ze względu że w te dwa dni mam lekcje w szkole od rana a później jest kolęda. Ofiary składane na kolędzie będą przeznaczone na dokończenie inwestycji rozpoczętych w tym roku i zrobienie nowych drewnianych mebli do zakrystii. Już dziś składam serdeczne staropolskie Bóg zapłać.
6. Osoby które zamówiły w styczniu Mszę św. proszę o kontakt w zakrystii.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
8. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
10. Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy:
DROGOSZEWO
7 I Wtorek ul. Rzeczna i Powstańców od mostku do kapliczki – 1 ksiądz,
ul. Chabrowa – 2 ksiądz.
8 I Środa ul. Szczęśliwa i Mała
9 I Czwartek ul. Bajkowa i Malinowa – 1 ksiądz,
ul. Jesienna i Rybacka – 2 ksiądz.
10 I Piątek ul. Jagiellońska i Zaciszna – 1 ksiądz,
Al. Wolności od Jagiellońskiej w stronę łąk – 2 ksiądz.

OSIEDLE LATOSZEK
11 I Sobota ul. Latoszek i Kolonijna
13 I Poniedziałek ul. Przelotowa i Jeziorna
14 I Wtorek ul. Ogrodowa, Jasna i Dolna

Wizytujemy od poniedziałku do piątku od godz. 16:00; w sobotę od 10:00. Rodziny, które nie mogły nas przyjąć, a chciały by spotkać się z ks. na modlitwie w domu, proszę o umówienie dogodnego terminu w zakrystii.