Ogłoszenia parafialne II Niedziela Adwentu - 6 grudnia 2020

1. II niedziela Adwentu jest Dniem Modlitwy i Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
3. Po Mszy św. o godz. 11.00 nabożeństwo adoracyjne.
4. Po Mszy św. o godz. 11.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
5. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. O godz. 12.00 - Godzina Łaski.
6. W piątek i sobotę odbędą się w naszej parafii Rekolekcje adwentowe – dni skupienia. Msze św. odprawiane będą o godz. 8.30 i 18.00 spowiedź na pół godz. przed Mszą św. W tych dniach nie będzie rorat. Przed Mszą św. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Wystawienie Najświętszego sakramentu do Mszy św. wieczornej.
7. Roraty codziennie o godz. 6.45 rano, przychodzimy z lampionami. Zapraszam dzieci młodzież i dorosłych do uczestnictwa w roratach.
8. Trwa ogólnopolska akcja Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świeca Caritas przy ołtarzu.
9. Opłatek z własnego kościoła jest znakiem budowania jedności wspólnoty parafialnej. Ofiary za opłatki będą wyrazem wdzięczności za pracę Pana organisty
.
10. W kościele wystawiony jest kosz do którego można składać produkty żywnościowe na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących.
11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej - tygodnik „Idziemy”.