Ogłoszenia parafialne I Niedziela Wielkiego Postu - 3 marca 2020

1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Pamiętajmy w czasie Wielkiego Postu o nabożeństwach wielkopostnych.
2. Dzisiaj będą zbierane ofiary na utrzymanie cmentarza.
3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.30.
Droga Krzyżowa w piątki:
a. godz.16.30 – dla dzieci,
b. godz. 17.30 – dla młodzieży i dorosłych. Po tym nabożeństwie Msza św. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust pod zwykłymi warunkami. Serdecznie zapraszam.
4. W tym tygodniu przypada I czwartek modlimy się o powołania, kapłańskie zakonne i misyjne o godz. 15.30 spotkanie modlitewne Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, i I piątek miesiąca spowiedź u chorych od 10.00, w kościele od 15.30 i adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. Litania do Serca Pana Jezusa i Akt oddania, następnie spotkanie rodzin intronizacyjnych. W sobotę po Mszy św. Różaniec i Adoracja.
5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes
6. W środę wspomnienie św. Kazimierza jest to dzień Imienin Ks. Biskupa Seniora Kazimierza Romaniuka.
7. Od III Niedzieli Wielkiego Postu Przeżywać będziemy w naszej Parafii Rekolekcje już dziś zaplanujmy sobie czas, szczegółowy program podam później.
8. Informuję, że w minionym tygodniu spłaciłem ostatnią ratę Panu Adamowi Wrzoskowi za wykonanie prac z dociepleniem kościoła, przywróceniem dawnego wyglądu prezbiterium i przesunięciem ściany w zakrystii.
9. Osoby które chcą wziąć udział w Mszy beatyfikacyjnej Kard. Stefana Wyszyńskiego, która odbędzie się 7 VI 2020 r. na Placu Piłsudskiego w Warszawie proszę o kontakt w zakrystii.
10. Do końca kwietnia wypełniając swój PIT podatkowy możemy przekazać 1% na Organizację Pożytku Publicznego. Najważniejsze, abyśmy skorzystali z możliwości przekazania 1% zgodnie ze swoją wolą na wybraną Organizację Pożytku Publicznego.
11. Zachęcamy do czytania Tygodnika „Idziemy”.
12. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
13. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.