Ogłoszenia parafialne – 7 października 2018

1. Dziś I Niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Trwa miesiąc Modlitwy Różańcowej. Nie zapominajmy o tym pięknym nabożeństwie, z którym Matka Najświętsza wiąże zdroje łask dla modlących się. Nabożeństwo Różańcowe od wtorku do piątku i w Niedzielę o godz. 17:30, a w poniedziałek i sobotę po Mszy św. o godz. 8:30. Serdecznie wszystkich zapraszam.

3. Po każdej Mszy św. zapraszam do zakrystii młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania.

4. Dzisiaj po Mszach św. będą zbierane ofiary na utrzymanie cmentarza.

5. W sobotę 13 października piesza pielgrzymka do Loretto. Wyjście z przed kościoła o godz. 8:00. Serdecznie zapraszamy.

6. Składam serdeczne Bóg zapłać tym rodzinom które złożyły ofiarę na remont instalacji elektrycznej. Nr konta parafialnego, można otrzymać w zakrystii.

7. Przyszła niedziela, jak słyszeliśmy w liście Biskupów, to Dzień Papieski. Tradycyjnie w tym dniu przed kościołami przeprowadzone będą zbiórki do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga finansowo młodzieży zdolnej, a pochodzącej z ubogich rodzin, w kontynuowaniu nauki przez fundowanie stypendiów, a ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na Dom Siostry Faustyny w Ostrówku.

8. W przyszłą niedzielę, 14 października, pamiętamy też o Nauczycielach i Wychowawcach, którzy obchodzą swoje doroczne święto. Wspierajmy Ich naszą życzliwością, a przede wszystkim płynącą z serca gorącą modlitwą i dziękujmy im za trud nauczania.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik „Idziemy”.

10. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała Wami.