Ogłoszenia parafialne – 4 listopada 2018

1. Dziś I Niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 9:00 i 11:00 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza, po Mszy św. o godz. 11:00. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Każdego dnia po Mszy św. modlimy się za naszych zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.

3. Do czwartku włącznie możemy uzyskać Odpust Zupełny za zmarłych. Warunki uzyskania odpustu to: przyjęcie Komunii Świętej, nawiedzenie cmentarza, wyznanie wiary, oraz odmówienie modlitwy w intencjach Ojca Świętego.

4. W przyszłą niedzielę przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Zbiórka do puszek na ten cel.

5. W niedzielę 11 listopada przypada Święto Niepodległości 100-rocznica. Modlimy się za tych, którzy oddawali życie za wolność naszej Ojczyzny.

6. Bóg zapłać Panu z ul. Latoszek który wczoraj umył okna w naszym kościele.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik „Idziemy”.

8. Składam Serdeczne Podziękowanie wszystkim którzy składają ofiary na utrzymanie naszego kościoła. Bóg zapłać.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała Wami.