Ogłoszenia parafialne – 30 września 2018

Dzisiaj: XXVI Niedziela Zwykła.

1. Dzisiaj w ramach próby zostało włączone ogrzewanie kościoła.

2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Przemysław Nasiadko i Eliza Cierlica oboje z parafii tutejszej.

3. Serdecznie dziękuję nowożeńcom Damianowi Krawczykowskiemu i Patrycji Matusiak za kwiaty zdobiące nasz kościół.

4. W poniedziałek 1 października rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe w poniedziałek i sobotę po Mszy św. porannej, a od wtorku do niedzieli o godz. 17:30. Dla dzieci różaniec o godz. 16:30. Zapraszam do modlitwy różańcowej, którą tak bardzo umiłował Św. Jan Paweł II.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca modlimy się o powołania, po Mszy św. spotkanie modlitewne Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, i I piątek miesiąca spowiedź u chorych od 9:00, w kościele od 17:30 i adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. wynagradzającej Litania do Serca Pana Jezusa i Akt oddania, następnie spotkanie rodzin intronizacyjnych.

6. W sobotę po Mszy św. Litania do Matki Bożej i Różaniec i spotkanie ministrantów oraz tych chłopców, którzy chcą służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu. Serdecznie zapraszam, na godz. 10:00.

7. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.

8. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będą zbierane ofiary na utrzymanie cmentarza.

9. Serdecznie dziękuję tym osobom, które pomagały w minionym tygodniu w pracach porządkowych w kościele i na plebanii.

10. Składam serdeczne Bóg zapłać tym rodzinom które złożyły ofiarę na remont instalacji elektrycznej, nr konta parafialnego, można otrzymać w zakrystii.

11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tygodnik „Idziemy”.

12. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała Wami.