Ogłoszenia parafialne – 28 października 2018

1. Przypominam i zapraszam na ostatnie już nabożeństwa Różańcowe.

2. Bóg zapłać nowożeńcom Romanowi Popowicz i Annie Modzelan za kwiaty zdobiące nasz kościół.

3. W środę, 31 października wyjątkowo nie będzie Różańca o 16:30 ale zapraszam dzieci z rodzicami na Wigilię Wszystkich Świętych. Tego dnia zostanie odprawiony różaniec w intencji naszych dzieci. Zachęcam dzieci do przebrania się za Świętych patronów. Przewidziane nagrody.

4. Od 1 listopada Msze św. wieczorowe odprawiane będą o godz. 16:00.

5. Wypominki listopadowe po Mszy św.

6. Zadbajmy o porządek na naszym cmentarzu. I pamiętajmy by być ostrożnym i czujnym szczególnie w tych dniach – ostrzega Policja.

7. W czwartek, 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy, o obowiązku uczestniczenia we Mszy św. Tego dnia uwielbiamy Boga w Jego Świętych – ludziach, którzy przeszli przez życie wierni Bogu i przykazaniom. Są oni dla nas drogowskazami w drodze na spotkanie z Ojcem w Niebie. Msze św. o godz. 9:00, o 11:00 – na cmentarzu i 16:00 w kościele.

8. W piątek, 2 listopada Dzień Zaduszny. Modlimy się za naszych zmarłych. Niech pamięć ta będzie wyrazem nie tylko naszej kultury, ale i wiary w łączność z tymi, którzy odeszli do wieczności. Z wdzięczności za trud ich codziennego życia, za wszelkie dobro kiedyś od nich otrzymane zanieśmy im dar modlitwy, a zwłaszcza dar Mszy św. W tym dniu Msza Św. o godz. 9:00 w kościele, o 12:00 – na cmentarzu i 16:00 w kościele.

9. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych nawiedzając cmentarz, przyjmując komunię św. i odmawiając modlitwę w intencjach Ojca Św.

10. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 16:00 i Wystawienie Najświętszego Sakramentu. Do chorych idę o godz. 10:00.

11. W sobotę po Mszy św. o godz. 8:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa z racji I soboty miesiąca.

12. W przyszłą Niedzielę po mszy w. o godz. 9:00 i 11:00 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza, po Mszy św. o 11:00, Adoracja Najświętszego Sakramentu.

13. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik „Idziemy”.

14. Składam Serdeczne Podziękowanie wszystkim którzy składają ofiary na utrzymanie naszego kościoła. Bóg zapłać.

15. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała Wami.