Ogłoszenia parafialne – 24 lutego 2019

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. W tym dniu od godz. 15:30 spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu, Msza Św. wynagradzająca o godz. 16. W piątek od godz. 10 odwiedzę chorych.

2. W sobotę o godz. 8:30 Msza Św. wynagradzająca, następnie różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 10 zapraszam ministrantów na spotkanie.

3. Przyszła niedziela jest I Niedzielą miesiąca marca. Po Mszy św. o godz. 11 nabożeństwo adoracyjne. W przyszłą Niedzielę po mszy św. o godz. 9 i 11 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.

4. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Marcin Bielicki kawaler z parafii św. Krzyża w Łapach i Izabela Chryc panna z parafii tutejszej.

5. Zachęcamy do czytania Tygodnika „Idziemy”.

6. Do końca kwietnia wypełniając swój PIT podatkowy możemy przekazać 1% na Organizację Pożytku Publicznego. Najważniejsze, abyśmy skorzystali z możliwości przekazania 1% zgodnie ze swoją wolą na wybraną Organizację Pożytku Publicznego.

7. Bóg zapłać za wszelką życzliwość i ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli, a solenizantom i jubilatom obfitości Darów Bożych.