Ogłoszenia parafialne – 23 września 2018

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 pierwsze spotkanie dzieci przygotowujących się do I komunii Św. i ich rodziców, natomiast po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Przemysław Nasiadko i Eliza Cierlica oboje z par. tut.

3. Serdecznie dziękuję nowożeńcom Mateuszowi Ampuła i Luizie Jaworowskiej za kwiaty zdobiące nasz kościół.

4. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.

5. W sobotę spotkanie ministrantów i tych chłopców, którzy chcą służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu. Serdecznie zapraszam, na godz. 10:00.

6. Serdecznie dziękuję tym osobom, które pomagały w minionym tygodniu w pracach porządkowych w kościele i na plebanii.

7. Zakończyły się prace związane z wymianą instalacji elektrycznej w naszym kościele.

8. Składam serdeczne Bóg zapłać tym rodzinom które złożyły ofiarę na remont instalacji elektrycznej, nr konta parafialnego, można otrzymać w zakrystii.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tygodnik „Idziemy”.

10. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała Wami.