Ogłoszenia parafialne – 21 października 2018

1. Dziś w całym Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny, pod hasłem Pełni Ducha i Posłani. Wielkie dzieło misyjne wspieramy na różne sposoby, także składając dziś ofiary na tacę na Papieskie Dzieła Misyjne.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców. Natomiast po Mszy o godz. 18:00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

3. Przed nami ostatni tydzień różańcowy. Matka Boża w swych objawieniach i wielu świętych wskazuje na różaniec jako mistyczną broń i narzędzie Bożych zwycięstw. Zachęcam do udziału w Nabożeństwach Różańcowych.

4. Zbliża się listopad – miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Pod chórem rozłożone są kartki na Wypominki za Zmarłych ROCZNE lub LISTOPADOWE, po wypełnieniu, składamy je w zakrystii. W listopadzie będziemy modlić się za Zmarłych polecanych w Wypominkach LISTOPADOWYCH od wtorku do piątku o godz. 16:00, w poniedziałek i sobotę po Mszy św. o 8:30. Wypominki ROCZNE przez wszystkie niedziele.

5. 1 XI w Uroczystość Wszystkich Świętych Msza św. na cmentarzu parafialnym będzie odprawiona o godz. 11:00, natomiast 2 XI w Dzień Zaduszny o godz. 12:00.

6. Od listopada Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 16:00.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik „Idziemy”.

8. Składam Serdeczne Podziękowanie wszystkim którzy złożyli ofiary na wymianę instalacji elektrycznej, w minionym tygodniu została uregulowana cała kwota. Bóg zapłać.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała się Wami.

10. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Karolinę Pokraśniewicz. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…