Ogłoszenia parafialne – 20 stycznia 2019

1. Dziś przypada 1 rocznica ingresu Biskupa Romualda Kamińskiego do naszej Diecezji, pamiętajmy w modlitwach o Ks. Biskupie i polecamy Jego posługę Panu Bogu.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii Św. i ich rodziców.

3. Jutro obchodzimy Dzień Babci, a pojutrze Dzień Dziadka, pamiętajmy o modlitwie i życzeniach, a dla zmarłych prośmy o życie wieczne.

4. Trwa tydzień modlitwy o jedność chrześcijan.

5. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu P. Alicji Mieszało na który serdecznie zapraszam.

6. W tym tygodniu wizyta duszpasterska rodzin – tzw. kolęda.

21 I Poniedziałek ul Powstańców, Czackiego i Sobieskiego.
22 I Wtorek I ks. ul. Lenartowicza, Wołowskiego, Kolejowa II ks. Broniewskiego Mickiewicza Słowackiego.
23 I Środa ul. Poniatowskiego, Targowa od Batorego.
24 I Czwartek ul. Batorego.
Wizytujemy od pn. do pt od godz. 15:30

Bardzo proszę rodziny aby przyjechały po księdza

7. Składam serdeczne Bóg zapłać za miłe przyjęcie nas po kolędzie i ofiary złożone na potrzeby kościoła. W tym tygodniu kończy się wizyta duszpasterska, osoby, które nie mogły nas przyjąć, a chciały by spotkać się z ks. na modlitwie w domu, proszę o umówienie dogodnego terminu w zakrystii.

8. Zachęcam do czytania tygodnika Idziemy.