Ogłoszenia parafialne – 13 stycznia 2019

Dzisiaj: NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO.
1. Dzisiejsza niedziela kończy okres Bożego Narodzenia. Od jutra w liturgii rozpoczyna się Okres Zwykły. Jednak tradycyjnie przedłużamy śpiewanie kolęd i dekoracje bożonarodzeniowe do 2 lutego, święta Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej.

2. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. godz. 11:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

3. W tym tygodniu wizyta duszpasterska rodzin – tzw. kolęda:
14 I Poniedziałek ul. Przelotowa,
15 I Wtorek ul. Ogrodowa, Jasna, Dolna,
16 I Środa ul. Niecała, Piaskowa – jeden ksiądz; ul. Jodłowa, Warszawska – drugi ksiądz,
17 I Czwartek ul. Skarżyńskiego, Letniskowa – jeden ksiądz; ul. Słoneczna, Konwaliowa, Graniczna – drugi ksiądz,
18 I Piątek ul. Targowa od łąk do szkoły, Staszica od łąk do szkoły,
19 I Sobota al. Wolności od Jagiellońskiej i od torów.
21 I Poniedziałek ul. Powstańców, Czackiego, Sobieskiego.

Wizytujemy od poniedziałku do piątku od godz. 15:30; w sobotę od 10:00.
Bardzo proszę rodziny aby przyjechały po księdza.

4. Składam serdeczne Bóg zapłać za miłe przyjęcie nas po kolędzie i ofiary złożone na potrzeby kościoła.

5. Zachęcam do czytania tygodnika Idziemy

6. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Jerzego Kossacza. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!