Ogłoszenia Na VI Niedzielę Wielkanocną - 14 V 2023

1. Dzisiaj zapraszam rodziców i dzieci kl. 4 na spotkanie po Mszy św. o godz. 1100.
2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium. Bóg zapłać.
3. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się Michał Grzegorz Bom kaw i Natalia Zadrożna panna oboje z par MB Pięknej Miłości w Warszawie zap II, Waldemar Wronowski wdowiec i Renata Rybak oboje z par tut zap II
4. Trwa miesiąc maj, podczas którego w sposób szczególny modlimy się do Matki Bożej w czasie nabożeństw majowych. W naszym kościele nabożeństwa majowe od wtorku do piątku i w Niedzielę  o godz. 1730, a poniedziałek i sobotę po Mszy św. porannej. Serdecznie zapraszam. Do poniedziałku trwa Nowenna w intencji naszej Ojczyzny za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.
5. Od Poniedziałku do  środy przed Wniebowstąpieniem Pańskim Kościół modli się o błogosławieństwo Boże dla rolników, prosimy o dobre plony, by nikomu nie brakowało chleba naszego powszedniego.
6. We wtorek 16 maja Święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana i Męczennika, patrona Polski, o godz. 1900 zapraszam dzieci przystępujące do I komunii św. wraz z rodzicami.
7. Od piątku rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha świętego.
8. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania po Mszy św. wieczornej.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
10. Zachęcam do czytania Tygodnika  „Idziemy”.