Ogłoszenia Na V Niedzielę Wielkiego Postu - 26 III 2023

1. W naszym kościele przez cały Wielki Post stoi kosz do którego można składać dary, które będą przekazane dla potrzebujących.
2. W głębokim przeżywaniu Wielkiego Postu pomogą nam nabożeństwa wielkopostne. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 1530 i ostatnia Droga Krzyżowa, najbliższy piątek o godz. 1830 która przejdzie ulicami naszej parafii zapraszam do uczestnictwa ze świecami. Nie będzie Drogi Krzyżowej o 1630 i 1730
3. W sobotę I miesiąca po Mszy św. różaniec i adoracja na godz. 1000 zapraszam na spotkanie ministrantów.
4. Przyszła Niedziela to Niedziela Palmowa – poświęcenie palm na każdej Mszy św. Na Mszy św. o godz.1100 procesja z palmami, w tym dniu zbiórka do puszek na kwiaty do grobu Pańskiego i Ciemnicy.
5. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
7. W minionym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp Adama Sychowskiego wieczny odpoczynek…