Ogłoszenia Na V Niedzielę Wielkanocną - 07 V 2023

1. Dziś I Niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 1100 Nabożeństwo Adoracyjne, będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
2. W poniedziałek 8 maja wspomnienie liturgiczne Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.
3. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się Michał Grzegorz Bom kaw i Natalia Zadrożna panna oboje z par MB Pięknej Miłości w Warszawie zap I, Waldemar Wronowski wdowiec i Renata Rybak oboje z parafi tutejszej.
4. Trwa miesiąc maj, podczas którego w sposób szczególny modlimy się do Matki Bożej w czasie nabożeństw majowych. W naszym kościele nabożeństwa majowe od wtorku do piątku i w Niedzielę  o godz. 1730, a poniedziałek i sobotę po Mszy św. porannej. Serdecznie zapraszam. Od dzisiaj rozpoczynamy Nowennę za naszą Ojczyznę za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.
5. W sobotę 13 maja rocznica Objawień Fatimskich. Po Mszy Św. nabożeństwo fatimskie z procesją ze świecami. Serdecznie zapraszam.
6. W przyszłą Niedzielę zapraszam rodziców i dzieci kl. 4 na spotkanie po Mszy św. o godz. 1100.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
8. Zachęcam do czytania Tygodnika  „Idziemy”.