Wróć do listy

Ogłoszenia Na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego - 12.05.24r.

1. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Przez kolejne dni razem z Maryją oczekujemy na Zesłanie Ducha Świętego. Z nabożeństwem majowym łączymy naszą nowennę do Ducha Świętego. Włączmy się w tę modlitwę, wiedząc jak bardzo jest nam potrzebne Jego Światło i pociecha.
Po Mszy św. o godz. 1100 zapraszam rodziców kl II na spotkanie w sprawie I komunii św. w przyszłym roku.
2. W naszym kościele nabożeństwa majowe codziennie od wtorku do piątku i w Niedziele o godz. 1730. A w poniedziałki i soboty po Mszy św. porannej. Serdecznie zapraszam.
3. W poniedziałek 13 maja nabożeństwo majowe połączone z fatimskim i procesją ze świecami.
4. W środę po Mszy św. zapraszam osoby, które w ubiegłych latach ubierały ołtarze na Boże Ciało na spotkanie organizacyjne.
5. W czwartek 16 maja Święto Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
6. Piątek /sobota peregrynacja relikwii błogosławionej rodziny Ulmów w naszym dekanacie. W piątek o godz. 1700 w parafii św. Jana Pawła II w Radzyminie przywitanie relikwii, o godz. 1830 Msza święta. W sobotę o godz. 1100 Msza święta pod przewodnictwem Bpa Romualda Kamińskiego. Zachęcam  do udziału w tym spotkaniu modlitewnym.
7. W sobotę spowiedź dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców i rodziny, od godz.1130 kl 3a, od godz.1230 kl 3b.
8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Pamiętajmy, że kończy się okres Wielkanocny i że to ostatni moment, aby zadośćuczynić przykazaniu kościelnemu nakazującemu spowiedź i komunię świętą. Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się o godz. 1230.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy, pracę i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
10.Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.