Ogłoszenia Na IV Niedzielę Wielkiego Postu - 19 III 2023

1. Jutro Uroczystość św. Józefa – patrona kościoła i mężczyzn.
2. W naszym kościele przez cały Wielki Post będzie stał kosz do którego będzie można składać dary, które będą przekazane dla potrzebujących.
3. W głębokim przeżywaniu Wielkiego Postu pomogą nam nabożeństwa wielkopostne. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 1530.
Droga Krzyżowa w piątki:
a.godz.1630 – dla dzieci,
b. godz. 1730 – dla młodzieży i dorosłych. Po tej Drodze Krzyżowej Msza św. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust pod zwykłymi warunkami. Serdecznie zapraszam.
4. W piątek w parafii św. Rodziny po Mszy św. o godz. 1930 rozpocznie się ekstremalna Droga Krzyżowa będzie przechodziła również przez naszą parafię. Więcej informacji na stronie parafii św. Rodziny.
5. W sobotę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – dzień świętości życia i duchowej adopcji.
6. Informuję, że w piątek 31 III o godz. 1830 ostatnia Droga Krzyżowa w tym Wielkim Poście która przejdzie ulicami naszej parafii zapraszam do uczestnictwa ze świecami. Nie będzie Drogi Krzyżowej o 1630.
7. W sobotę na godz. 1000 zapraszam na spotkanie ministrantów.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.