Wróć do listy

Duszpasterz

Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów

Data i szafarz święceń:

Studia i tytuły naukowe:

magister, PWTW, historia sztuki, 1995

Przebieg posługi kapłańskiej (parafie)

wikariusz, Św. Łucji DM, Warszawa-Rembertów, 27.06.1997 – 29.06.2001

wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 02.07.2004 – 28.08.2010

wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 27.08.2011– 01.07.2018

dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Otwock-Kresy, 01.09.2008 – 30.06.2010