Wróć do listy

Święta Bożego Narodzenia A.D. 2019

Święta Bożego Narodzenia w naszym kościele obchodziliśmy wyjątkowo uroczyście. 25 grudnia to tradycyjnie obchodzone urodziny Pana Jezusa. Z okazji tak doniosłego wydarzenia jakim jest przyjście Zbawiciela na świat, na Eucharystii o godzinie 11.00 był ogromny, tort urodzinowy. Tort był dla najmłodszych i dorosłych, którzy przybyli do naszej świątyni. Podczas wjazdu tortu paliły się świece. W dniu 25 grudnia podczas wszystkich Mszy św. przybyli mogli podzielić się wspólnie opłatkiem. Życzeniom zdrowia, wszelkiej pomyślności i Łask Bożych nie było końca.
Życzymy świąt przepełnionych miłością, troską bliskich nam ludzi i nadzieją na dobre chwile.
W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam Zbawienie. Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam w sercu na nowo tę Dobrą Nowinę, niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi, niech się umocni nadzieją.
W naszym kościele moża podziwiać również ręcznie wykonane Szopki Bożonarodzeniowe. Każda z wykonanych przez dzieci wspólnie z rodzicami szopek jest wyjątkowa, piękna i niepowtarzalna. Zapraszamy do galerii zdjęć.