Wróć do listy

Rekolekcje Wielkopostne 2019

W dniach od 24 do 27 marca odbyły się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które przeprowadził i wygłosił ksiądz Waldemar Rybicki.
,,Nawet człowiek zdrowy powinien czasem pójść do lekarza po to, aby się upewnić, że wszystko jest w porządku".
Ksiądz Waldemar, bardzo szybko zdobył sympatię zarówno parafian jak i uczniów naszej szkoły, treści które prezentował, były ciekawe, poparte przykładami z życia. Rekolekcjonista, w słowie jakie kierował do parafian i uczniów, najpierw wyszedł od miłości Boga, która jest miłością bezgraniczną i bez żadnego wyjątku. Niestety ta ogromna miłość jest odrzucana przez nasze grzechy. Ksiądz Waldemar, podkreślał, że to nie jest jeszcze koniec świata, że zawsze możemy przyjść do Jezusa i poprzez spowiedź oczyścić się z grzechów a dzięki temu możemy żyć w wolności dzieci Bożych. Dziękujemy księdzu Waldemarowi za piękne rekolekcje, życzymy mu wielu owoców jego pracy duszpasterskiej i wszelkiego błogosławieństwa.
Dziękujemy również księżom z sąsiednich parafii za posługę spowiedzi. Podziękowania kierujemy również dla chóru "Cantate Domino", który na rozpoczęcie rekolekcji wystąpił w naszym kościele. Wszystkim parafianom i ofiarodawcom - Bóg zapłać!