Wróć do listy

Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii

Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczeły się w czwartek 13 grudnia i trwały do soboty 15 grudnia. Poprowadzi je ks. Jerzy Danecki – Proboszcz z Parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mlądzkiej.
,, Nieważne, że upadamy – ważne, by nie trwać w upadku” rozpoczął piątkowe spotkanie rekolekcyjne ks. Jerzy Danecki. Niech nadzieja Nas nie opuszcza. O tym, że może być z Nami do końca świadczy historia jednego z dwóch łotrów ukrzyżowanych razem z Jezusem Chrystusem. Na nawrócenie i spowiedź nigdy nie jest za późno. Choć świat jest pełen grzechów, przecież nie Bóg je powoduje. Są one dziełem ludzi. Nie bójmy się spowiedzi, podnośmy się, by iść dalej. Zwracajmy uwagę grzesznikom, bo nie reagować, to być współwinnym.


Dla księdza rekolekcjonisty składamy podziękowania za to, że mógł nas przygotować do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy dużo zdrowia, radości i dalszego niestrudzonego entuzjazmu w głoszeniu Słowa Bożego oraz pracy duszpasterskiej. Dziękujemy również Wam, drodzy za udział w rekolekcjach.