Msza Święta na cmentarzu parafialnym 09.05.2026 r.
W dniu 9 maja o godz. 12:00 na cmentarzu parafialnym została odprawiona Msza Święta w intencji naszych zmarłych Parafian.
Eucharystia była szczególnym przedłużeniem uroczystości przeżywanej w minioną niedzielę – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Patronki naszej Parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Rybienku Leśnym.
W atmosferze modlitwy, zadumy oraz wdzięcznej pamięci polecaliśmy Bogu tych, którzy tworzyli naszą wspólnotę parafialną i pozostają żywi w naszych sercach.
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci i modlitwie bliskich…”
Niech dobry Bóg obdarzy naszych zmarłych pokojem wiecznym, a Matka Boża Królowa Polski wyprasza potrzebne łaski dla całej naszej parafialnej rodziny.
Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…
Serdeczne Bóg zapłać firmie Dom Pogrzebowy Ozyrys za udostępnienie namiotu na dzisiejszą Mszę Świętą.







