Wróć do listy

Kolęda - wizyta duszpasterska - 2018/2019

W środę 2 stycznia 2019 r. rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską, która nazywamy także „kolędą”. Pragniemy odwiedzić wszystkie rodziny naszej parafii, które zechcą przyjąć kapłana. Dobrym obyczajem są otwarte drzwi i zaproszenie duszpasterza do mieszkania. Jest to przede wszystkim wizyta duszpasterska, podczas której zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy, aby wypraszać dla naszych rodzin Boże błogosławieństwo.  Zadbajmy zatem, aby wspólne spotkania kolędowe zachowały rodzinny i ewangeliczny wymiar. Dzieci i młodzież szkolną prosimy o przygotowanie zeszytów z religii. Niech nasze spotkanie z kapłanem, który przynosi Boże błogosławieństwo będzie wyrazem naszej wiary, także przez poruszanie spraw związanych z życiem religijnym, naszą parafią, a także Kościołem powszechnym.
Aktualny plan wizyty duszpasterskiej podawany jest w ogłoszeniach parafialnych, stronie internetowej oraz na" fanpag'u" parafii.