Imieniny księdza proboszcza Jarosława Balikowskiego

W dniu 25 kwietnia w naszej wspólnocie parafialnej swoje imieniny obchodził ks. proboszcz Jarosław Balikowski. W Jego intencji o błogosławieństwo Boże i zdrowie modlił się na dzisiejszej Eucharystii ksiądz Zenon Mosakowski. Po zakończonej Mszy Świętej przedstawiciele wszystkich wspólnot naszej parafii złożyli osobiście solenizantowi, najlepsze życzenia imieninowe. Życzenia i podziękowania złożyli przedstawiciele Rady Parafialnej, Dyrektor, nauczyciele i dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rybienku Leśnym, grupy parafialne, młodzież, ministranci, współpracownicy.

"Składamy najlepsze życzenia. Niech dobry Bóg czuwa nad Twoim życiem, niech darzy Cię łaską zdrowia. Jezus, Twój Pan, niech zawsze prowadzi Cię swoimi drogami".