II Diecezjalny Zjazd Rad Parafialnych Rad Duszpasterskich i Ekonomicznych 30.05.2026 r.
30 maja 2026 roku jedna z przedsatwicielek naszej Parafialnej Rady Duszpasterskiej już po raz czwarty uczestniczyła w II Dieciejzalnym Zjeździe Parafialnych Rad Duszparterskich i Ekonomicznych, który odbył się w Wyższym Seminarium Duchowym Diecezji Warszawsko - Praskiej na warszawskim Tarchominie.
Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem ,,Uczniowie - Misjonarze'' i zgromadziło członków rad prafialnych z całej diecezji, dając przestrzeń do modlitwy oraz wymainy doświadczeń związanych z życiem i misją parafii.
Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej parafii oraz zaangażowanie w życie wspólnoty. Jednocześnie zachęcamy wszystkich Parafian do śledzenia inicjatyw i działań podejmowanych przez Parafialną Radę Duszpasterską.
Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem ,,Uczniowie - Misjonarze'' i zgromadziło członków rad prafialnych z całej diecezji, dając przestrzeń do modlitwy oraz wymainy doświadczeń związanych z życiem i misją parafii.
Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej parafii oraz zaangażowanie w życie wspólnoty. Jednocześnie zachęcamy wszystkich Parafian do śledzenia inicjatyw i działań podejmowanych przez Parafialną Radę Duszpasterską.








