Wróć do listy

I Komunia Święta "Dziś nasze serca są pełne miłości"

Komunia Święta w naszej parafii. Trzydzieścioro trzecioklasistów z parafii Matki Bożej Królowej Polski w Rybienku Leśnym przyjęło po raz pierwszy Jezusa do swojego serca. Wielkie wydarzenie w naszej wspólnocie. W tym roku wyjątkowo podzielona na dwie grupy. To szczególny dzień, kiedy po raz pierwszy przyjmiecie Pana Jezusa do swojego serca. Będziemy modlić się za was i prosić Boga, aby Pan Jezus był obecny zawsze w waszych sercach - mówił proboszcz parafii ks. Jarosław Balikowski, witając dzieci i ich najbliższych w progach świątyni. Kapłan pobłogosławił oraz pokropił wodą święconą najmłodszych i ich rodziców.
-Dziś dzień pełen radości i szczęścia, na który z wielką tęsknotą czekaliśmy. Wiele godzin spędziliśmy nad katechizmem, poznając prawdę bożą i naukę kościoła. Dziś nasze serca są pełne miłości do Jezusa, którego pragniemy zaprosić do naszego życia - wyrecytowały dzieci.