Wróć do listy

Droga Krzyżowa ulicami Rybienka Leśnego

W podniosłej atmosferze zbliżających się Świąt Wielkanocny, mieszkańcy naszej parafii wyruszyli w drogę krzyżową ulicami Rybienka Leśnego. Każdego dnia każdy z nas dźwiga swój krzyż. W dniu 12 kwietnia o godzinie 18.30 złączeni modlitwą, w milczeniu i skupieniu mieszkańcy parafii przeszli ulicami rozważając męczeńską śmierć Jezusa Chrystusa z intencją umacniania wartości rodziny. Panie Jezu, uświęć nasze rodziny, prowadź i umacniaj, pomóż nam pojąć, jak wielkim darem jest rodzina i małżeństwo, które Ty napełniasz swoją obecnością.
Procesję poprowadzili: ksiądz proboszcz – Jarosław Balikowski i ksiądz Zenon Mosakowski.
Słowa wdzięczności kierujemy do Policja Wyszków za zabezpieczenie trasy, dziękujemy lektorom czytającym rozważania, poszczególnym reprezentantom zawodów i grup niosącym krzyż oraz osobom, które zajęły się nagłośnieniem. Dziękujemy licznie zgromadzonym parafianom a w szczególności dzieciom.